Головна » Статті » Навчальна діяльність

У розділі матеріалів: 164
Показано матеріалів: 31-40
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 16 17 »

Дорогою ціною заплатив український народ за здобуту перемогу над нацизмом у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939–1945 років. Ніколи не піде в забуття та назавжди залишиться в людській пам’яті великий подвиг і велика трагедія нашого народу. З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни класним керівником 7 класу Когутич Н.В. проведено годину пам’яті «Подвиг не має забуття». В ході заходу учні переглядали документальні фільми про Другу світову війну, слухали розповіді про події1939-1945 років, а також вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх воїнів-захисників Батьківщини, які віддали свої життя заради миру та злагоди на Українській землі.

Освітні програми | Просмотров: 355 | Добавил: Любов | Дата: 12 Мая 2015 | Комментарии (0)

    Вже минуло 70  років з часів закінчення Другої Світової війни, але й досі пам’ять про ті страшні часи живе в людських серцях. Минули десятиліття від того часу, як стихли бої війни на нашій землі. Це була найстрашніша, найкривавіша війна століття. Скільки людей загинуло на фронтах, мабуть, ніколи не підрахувати...

       В кожній сім’ї пам’ять про цю війну буде житии завжди, адже в кожній з них, чи то прадід, чи то прабабуся, брали у ній участь. Все менше і менше очевидців тієї страшної трагедії. Але людство повинно пам’ятати безсмертний подвиг наших дідів та бабусь, ім᾿я тих, що захищали нашу  рідну землю.
    Учнівське самоврядування нашої школи разом з педагогом-організатором у травні провели акцію «Впорядкування могил». Було прибрано могили учасників війни та запалено свічки пам᾿яті. Учні перейнялися долями цих людей та з відчуттям великої вдячності згадували своїх дідів та бабусь. 
    Ми звертаємось до всіх людей: «Давайте згадувати про ветеранів не тільки дев’ятого травня»! Низький уклін їм усім за мужність і велике спасибі.
Правила прийому до школи | Просмотров: 302 | Добавил: Любов | Дата: 10 Мая 2015 | Комментарии (0)

70 років.... Дорога довжиною в життя відділяє нас від героїчного подвигу нашого народу у боротьбі за мир і щастя на Землі. Все менше і менше залишається тих, хто своїм самовідданим подвигом зміг врятувати людство - фронтовики, партизани, трудівники тилу. Сьогодні ми називаємо їх ветеранами. Адже тоді, у 41-му, це були зовсім юні хлопці та дівчата. Вони хотіли жити, любити і радіти життю. І наш обов’язок берегти пам’ять про героїчне минуле.

 8 травня 2015 року в нашій школі пройшов мітинг-реквієм "Пам'ятаємо! Перемагаємо!" На мітинг було запрошено учасників АТО. священника  отця Юрія.  Йшлося про другу світову війну,  про подвиг народу, про героїзм солдат і генералів, про героів сучасної війни на сході України... Супроводжувалося все презентацією, де були викарбувані прізвища ветеранів війни села Руське та Чопівці (на жаль, вони всі вже не з нами), прізвища учасни ків АТО-жителів нашого села... Запалені свічки, пісня "Мальви", сценка "Прощання з мамою", молитва священника за померлими та за мир на Україні, виступи... Все настільки проймало душу, що більшість присутніх не стримували сліз... Пам'ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, вона не дає потьмяніти жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. Пам'ять... Вона втілюється не тільки в бронзі, мармурі, граніті, вона живе у душах людей, в спогадах про ті, уже далекі, але до болю тривожні роки війни. Пам'ять про героїв живе у серцях вдячних нащадків. Пам'ятаємо про минуле! Переможемо сьогодні!!!

Освітні програми | Просмотров: 373 | Добавил: Любов | Дата: 10 Мая 2015 | Комментарии (0)

Рідна мати моя, ти ночей не доспала...
А Малишко
  Це свято схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей. Воно пробилося до нас із забуття, переживши нещадні заборони, й повертає нас душею до давніх традицій, щоб ми вміли проносити крізь усе життя шану до матері. А слово це для кожного українця символізує священну трійцю – рідну матір, матір-Україну та Матір-Богиню. Ми чекаємо травня, щоб віддати поклін матері – Берегині національних і людських ідеалів. Ми вишукуємо для неї небуденні звертання – матусю, нене, матінко – й не замислюємося, що могли б робити це частіше, бо ж лише любов перетворює будні на свята.
 Виховна година на тему «Мамина світлиця» була проведена напередодні Дня матері в школі вчителькою початкових класів Логойдою М.М. пройшла на високому методичному рівні. Учні із самого початку поринули у світ народознавства. Традиції як заходити в світлицю, зустрічати гостей, шанувати батьків, вітання мами з Днем матері… Народні ігри «Рушничок», «Подоляночка». Хороводи, веснянки… Це ще не весь перелік того, що відбувалося на занятті. А передусім, звичайно, - возвеличення Божої матері, матері-жінки, матері-землі. 
 Зі святом Вас, дорогі мамочки!
Освітні програми | Просмотров: 447 | Добавил: Любов | Дата: 09 Мая 2015 | Комментарии (0)

Ти чуєш, мамо, постріли гармати?
Ти бачиш, мамо? В небі в'ється дим
Я у руках тримаю, мамо, автомата.
Не хочу, мамо, помирати молодим.
7 травня 2015 року в Руськівській ЗОШ І-ІІ ступенів класним керівником 8 класу Штремпл С.А.  проведено   показову виховну годину  «Пам'ятає врятований світ."  Світлана Анатоліївна побудувала своє заняття на історичних фактах подій Другої світової війни. Деякі з них шокували своїми трагічними масштабами. Учні в класі пройнялися темою, зачитували вірші, листи з фронту, історичні факти… Вчителька використала архівні фільми, презентації. Радує, що молоді класні керівники так активно долучаються до методичної роботи в школі.
 Дуже часто, поздоровляючи своїх друзів або родичів, ми бажаємо їм мирного неба над головою. Ми не хочемо, щоб їхні сім’ї піддалися важким випробуванням війни. Війна! Ці п’ять букв несуть за собою море крові, сліз, страждання, а головне, смерть дорогих нашому серцю людей. На нашій планеті війни йшли завжди. Завжди серця людей переповняла біль втрати. Звідусіль, де йде війна, чутні стогони матерів, плач дітей і оглушливих вибухів, які розривають наші душі й серця.
 Пам'ятає врятований світ! Ми не хочемо війни!
Освітні програми | Просмотров: 441 | Добавил: Любов | Дата: 07 Мая 2015 | Комментарии (0)

    Вибір професії – складне і відповідальне завдання. Від того, наскільки вірно учні оберуть свій професійний шлях, залежить, яке місце в суспільстві вони будуть займати.  Якщо ваш вибір буде вдалим, Ви будете відчувати себе щасливим, отримувати задоволення від своєї роботи та принесете користь людям. Обирати професію потрібно свідомо, враховуючи свої здібності та можливість подальшого працевлаштування.

      Неодноразово цю тему учні 9 класу Руськівської ЗОШ І-ІІ ступенів обговорювали з батьками, друзями та на виховних годинах з класним керівником Копич Т.В.   Були проведені  бесіди, де учні були  ознайомлені з інформацією про світ професій та необхідні ділові якості для роботи за обраним фахом. Проводилося анкетування, де учні мали можливість бачити реальні уявлення про свої інтереси, здібності та нахили. 
    Також були проведені виховні години на тему « Вимоги, які ставить до людини та чи інша професія».  Також були проведені виховні години на тему: « Вимоги, які ставить до людини та, чи інша професія». Дуже добре ознайомили учнів зі складом спеціальностей, які пропонують навчальні заклади Закарпатської області такі як Ужгородський торговельно-економічній коледж, Мукачівський кооперативний коледж, Мукачівський аграрний коледж та інші. Їхні співробітники приходили в нашу школу, проводили профорієнтаційну роботу та розповідали про умови вступу в їхні заклади. 
Правила прийому до школи | Просмотров: 369 | Добавил: Любов | Дата: 01 Мая 2015 | Комментарии (0)

«Встав зранку, вмився, привів у порядок 
себе - приведи в порядок і свою планету».
Антуан де Сент-Екзюпері «Маленький принц»
  Квітень - це місяць, коли пробуджується і відроджується природа. Після зимового періоду настала необхідність навести порядок. Тому, підтримуючи Всеукраїнську традицію, протягом квітня в рамках щорічної акції «Місячник благоустрою» в Руськівській ЗОШ І-ІІ ступенів виконано комплекс заходів по приведенню до належного естетичного та санітарного стану території школи та поблизу неї.
З метою упорядкування територій було проведено акції «За чисте довкілля», «Посади квітку», «Посади та збережи дерево», суботники 18 та 25 квітня 2015 року. Участь у них взяли всі учні та робітники школи. Колектив школи дружно прибирали територію біля школи та яруги біля центрального шосе, здійснювали заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та інші роботи з благоустрою, зокрема, висаджено 12 дерев і 18 кущів, побілено 78 дерев, обрізано 45 дерев та 53 кущів. Учні школи щоп’ятниці прибирають закріплену за ними територію. Потрібно відзначити молодших школярів, які щиро та активно садили квіти у квітниках побіля школи.
    Учні та весь колектив школи звертається до мешканців села, які так полюбляють прогулюватись подвір’ям школи, з проханням  підтримки чистоти і благоустрою території школи та зелених насаджень у наших рідних куточках. Почнімо порядок та дисципліну з себе!
Правила прийому до школи | Просмотров: 331 | Добавил: Любов | Дата: 27 Апреля 2015 | Комментарии (0)

Страшна біда — Чорнобиль — чорна біль.
Тут згусток болю, смутку чорний дзвін.
І кожна згадка, то пекучий біль.
І людських доль гіркий-гіркий полин.

 Відкриття радіоактивного розпаду атомів, який супроводжується виділенням ядерної енергії, стало початком переходу людства до атомного віку. Але ядерна енергія, як виявилось, несла людству небезпечні біди.
   Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя.
    26 квітня 1986 року о 01.23 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.
       Пожежні і енергетики своїми діями відвернули страшну загрозу від мільйонів людей. 
    Про все це 27 квітня педагог-організатор Руськівської ЗОШ І-ІІ ступенів Голод Я.А. розповідала учням старших класів. Діти мали змогу побачити документальний фільм про аварію на ЧАЕС, ознайомитися з новими фактами та версіями. Усвідомлюючи наслідки цієї події учні із захопленням та вдячністю слухали про ліквідаторів катастрофи. 
Освітні програми | Просмотров: 288 | Добавил: Любов | Дата: 27 Апреля 2015 | Комментарии (0)

Книга – це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе.
В.О. Сухомлинський

    Те, що книга – джерело знань, сьогодні знають навіть наймолодші читачі. Але, крім цього, книга є унікальним засобом самовираження, просвіти й комунікації,  тому на 28 сесії Генеральною конференцією ЮНЕСКО було затверджено резолюцію про проголошення Всесвітнього дня книги і авторського права, що відзначається 23 квітня.
    Символічно день 23 квітня був обраний завдяки традиції святкування Дня книги у Каталонії, на День Юрія дарували троянду за кожну куплену книжку. А для світової літератури цей день є символічним: окрім Сервантеса в цей день померли Шекспір, Інко Гарсіласо де ла Вега, Михайло Коцюбинський, а народились такі визначні письменники як Моріс Дрюон, Володимир Набоков, Андрій Курков, Григорій Тютюнник.
    Бібліотекар Руськівської ЗОШ І-ІІ ступенів Лендєл І.О. вирішила ознайомити учнів з історією виникнення цього дня та дня Дитячої книги, що відзначається 2 квітня в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Учні ще раз пригадали правила поводження з книгою та правила гігієни читання, побачили за допомогою презентації найбільші та найменші книги світу. Всі із задоволенням відгадували загадки про книгу, читали прислів’я та приказки. Нам вдалось ще раз наголосити про важливість читання не тільки як інтелектуального, а й духовного збагачення. 
    Всім шанувальникам книги бажаємо нових відкриттів, реалізації творчих задумів та натхнення!
Правила прийому до школи | Просмотров: 289 | Добавил: Любов | Дата: 23 Апреля 2015 | Комментарии (0)

 Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже саме з них починається усе на світі. Ні для кого не таємниця, що найбільше неймовірно обдарованих дітей лише в Україні. Українські дітки вже неодноразово доводили, що талановиті діти – талановиті у всьому!!!   На кожному кроці ми бачимо спалахи дитячих талантів, вправних і впевнених, боязких і сором’язливих, але кожному з них приділяють неабияку увагу.

 Велика увага талановитим учням приділяється і в Руськівській ЗОШ І-ІІ ступенів. Одна з них – Герц Марина, учениця 9 класу школи. Маринка змалку любить співати. І не тільки любить, а й неабияк уміє! З першого класу вона виступає на різних конкурсах, виступах, фестивалях… Ось і цього року Герц Марина зачарувала виконанням пісні «Мальви» всіх присутніх на районному огляді-конкурсі «Самоцвіти дитячих талантів», який проводився 14 квітня 2015 року в актовому залі Горондівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Ми не знаємо, чи стане пісня її професійною діяльністю, та впевнені, що її вона ніколи не покине, бо доля наділила її талантом співати. Тож будемо сподіватися, що усі  мрії Маринки здійсняться, а талант розквітатиме. І на українському мистецькому олімпі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!!!

Правила прийому до школи | Просмотров: 352 | Добавил: Любов | Дата: 18 Апреля 2015 | Комментарии (0)

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ... 151-160 161-164