Головна » Статті » Навчальна діяльність » Освітні програми |
ДЕНЬ ВВІЧЛИВОСТІ
Ввічливість - одна з найважливіших якостей культурної людини. Перше враження, яке справляє людина на оточуючих, складається, здебільшого, з того, наскільки вона ввічлива і привітна.
10 червня 2013 року у ДЗВ «Росинка» відзначали День ввічливості.
Було проведено турнір ввічливості «О, щасливчик!», який складався з 4 турів. Щоб стати учасником гри, вихованці прийняли участь у відбірковому турі. Хто перший відповів, той і приймав участь у першому, другому і наступних турах. Приймати участь у грі діти могли індивідуально або в парі, в залежності від їх бажання і домовленості. Учасники гри повинні були відповісти на 12 запитань, кожне з яких оцінювалося в 1, 2, 3 і більше балів. За правильну відповідь на 1 — 4 запитання учасник гри отримав солоденький приз; за правильну відповідь на 5 та 9-е запитання — заохочувальний приз. Дійшовши до 12-го запитання гравця очікував коронний приз. Кожний учасник гри мав можливість скористатися трьома підказками: 1 — забирається одна неправильна відповідь, 2 — дзвінок другу, 3 — допомога залу.
Переможцем турніру ввічливості "О, щасливчик!" стала учениця 6 класу Яцина Діана.
Вихованці мали можливість подивитися повчальні мультфільми ввічливості «Уроки Тітоньки Сови». Після чого увага була звернена на цінність ввічливості, було обговорено вчинки казкових героїв.
Виховуючи ввічливість, необхідно завжди робити акцент на хорошому, а саме: час від часу хвалити дитину, коли вона веде себе правильно, ввічливо (дякує за обід, вітається). За правильну поведінку найкраще заохочувати ласкою і увагою. А якщо дитина щось робить не так, найбільш дієвим покаранням для неї буде ігнорування, а не лайка. Адже часто погана поведінка у дітей - це всього лише спосіб привернути батьківську увагу, а якщо увага не з'являється, дитина розуміє, що метод не ефективний, і перестає себе погано вести. | |
Переглядів: 903 | |
Всього коментарів: 0 | |