Головна » Статті » Прозорість та відкритість ЗЗСО » Ліцензія освітньої діяльності та ліцензований обсяг |
Секрети успіху...
Великий той учитель, який проймається справою, якої навчає. У період, коли освіта України набуває кардинальних змін, виникає необхідність в оновленні методів та прийомів навчання, в залученні інноваційних методик до процесу формування в учнів предметних та життєвих компетентностей. Сучасному суспільству потрібні громадяни, які здатні приймати нестандартні рішення, творчо підходити до вирішення тієї чи іншої проблеми, самоконтролювати та самооцінювати результати своєї діяльності. Це вимагає перебудови діяльності педагога і, в першу чергу, його взаємодії з учнем на користь процесів саморозвитку й самоорганізації. Розв’язанню таких завдань значною мірою сприяє організація методичної роботи.
8 квітня 2015 року в Руськівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулось методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу «Розвиток розумових та пізнавальних здібностей учнів на уроках через використання різновидів наочності, ТЗН».
Засідання було проведено у формі семінару-практикуму. Спочатку на засіданні було розглянуто теоретичний аспект питання "Педагогіка співробітництва учня i вчителя на уроках - шлях до оволодінння предметом навчання." Затим члени методичного об'єднання відвідали відкритий урок з української мови у 7 класі, який провела вчитель української мови та літератури Гладжикурка Л.Д. Урок було проведено у нетрадиційній формі - "космічній подорожі", адже він був проведений напередодні Всесвітнього дня космонавтики. А в дорогу з собою у "космос" взяли обереги: українське словго, вишиванки, Великодні писанки. Учнів було об'єднано у дві групи. Працювали діти й індивідуально, була і самостійна робота. Любов Дмитрівна використала на уроці комп'ютерні інновації - презентацію, технічні засоби навчання - відео групи "Спейс". Крім того було використано елементи інтегрованого уроку - географії. Діти з інтересом подорожували планетами сонячної системи, про які так цікаво розповідала вчитель географії Голод Я.А. Впродовж уроку учні показували грунтовні знання з української мови.
Використання комп'ютерних інновацій як різновидів наочностей та використання технічних засобів навчання, безперечно сприяють розвитку пізнавальних та розумових здібностей учнів. | |
Переглядів: 388 | |
Всього коментарів: 0 | |