Головна » Статті » Прозорість та відкритість ЗЗСО

У розділі матеріалів: 55
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 »

       МОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Мовою освітнього процесу  є державна (українська) мова

Мова освітнього процесу | Просмотров: 120 | Добавил: Любов | Дата: 09 Августа 2021 | Комментарии (1)

  25 квітня 2016 року відбулося четверте засідання методичного об'єднання класних керівників на тему "Національно-патріотичне виховання дітей та молоді - це комплексна система і цілеспрямована діяльність органів державної влади, громадських організацій, сім'ї, освітніх закладів". Проходило воно у формі семінару-практикуму.
 У кінці засідання голова методичного об’єднання підвела підсумки  роботи методичного об'єднання класних керівників за 2015-2016 навчальний рік та завдання на 2016-2017 навчальний рік.
Освітні програми | Просмотров: 510 | Добавил: Любов | Дата: 11 Июня 2016 | Комментарии (0)

Творчість – це не розкіш для обраних,
а загальна біологічна потреба,
 інколи не усвідомлена нами.
 Життя постійно змінюється, підштовхуючи школу так само до змін. Її розвиток вимагає нових форм організації навчального процесу, нових ритмів та методів узгодження системи освіти з вимогами сучасного життя та з потребами особистості. А оскільки учительська праця і педагогічна творчість є синонімами, то необхідно розглядати способи подолання інертності й консерватизму нашої діяльності та способи розвитку творчості кожного вчителя.
19 лютого 2016 року в Руськівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося четверте засідання вчителів природничо-математичного циклу на тему « Розвиток педагогічної творчості та майстерності вчителів природничо-математичного циклу», метою якого було пошук раціональних шляхів удосконалення педагогічної майстерності вчителів для подальшого впровадження в практику роботи. 
 
Мова освітнього процесу | Просмотров: 467 | Добавил: natalka_mashkarynetz | Дата: 22 Февраля 2016 | Комментарии (0)

"Хіба жила на світі ще така жінка, в серці якої поєдналися б така мужність, така геніальність, такий вогонь і розум, така пристрасна любов і відданість народові та батьківщині? Ні, другої такої на світі не було. Леся - неповторна!"
 Л.Смілянський

25 лютого 2016 року у нашій школі проводилося ІУ засідання методичного об'єднання суспільно-гуманітарного циклу.
Одним з питань МО було відвідання позакласного заходу з української літератури, яке підготувала разом зі своїми вихованцями вчитель української мови та літератури Жеребак Н.В. 
 Проведення цього заходу було присвячено дню народження славетної української поетеси Лесі Українки, яке носило назву "Стежками Лесиної поезії". Декламація напам'ять поезій Лесі Українки була поєднана з розхповіддю про її життя і творчість поетеси.
 
Правила прийому до школи | Просмотров: 365 | Добавил: natalka_mashkarynetz | Дата: 19 Февраля 2016 | Комментарии (0)

Урок – дзеркало загальної педагогічної культури вчителя,
мірило його інтелектуального багатства, 
показник його світогляду, ерудиції.
Удосконалення загальної середньої освіти спрямовано на переорієнтацію процесу навчання на розвиток особистості учня, навчання його самостійно оволодівати новими знаннями.
 Новий етап у розвитку шкільної освіти пов'язаний з упровадженням компетентнісного підходу до формування змісту та організації навчального процесу. Це вимагає певного підвищення професійної майстерності вчителя, доозброєння його новими знаннями, сучасними компетенціями, методами і технологіями, які б дозволили йому перебудувати навчально-виховний процес відповідно до нових вимог і підходів. Педагогами не народжуються, а стають протягом певного періоду практичної діяльності. Становлення вчителя, вдосконалення професійної майстерності - одне з найважливіших завдань шкільної методичної служби. Саме з цією метою 27 листопада 2015 року відбулося ІІ засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу та фізичної культури на тему:«Раціональне застосування сучасних методів навчання на уроках природничо - метематичного циклу» , метою якого було виявити оптимальні засоби, методи та форми взаємодії педагога та учня, які сприяють компетентнісному розвитку учня. Форма проведення:круглий стіл.

Мова освітнього процесу | Просмотров: 444 | Добавил: natalka_mashkarynetz | Дата: 27 Ноября 2015 | Комментарии (0)

27 листопада 2015 року відбулося ІІ засідання методичного об’єднання суспільно-гуманітарного циклу. Під час цього засідання члени методичного об’єднання ділилися досвідом роботи з розвитку креативного потенціалу учнів на уроках суспільно - гуманітарного циклу.
Творчою особистістю є індивід, який має високий рівень знань, потяг до нового, оригінального, вміє відкинути звичайне, шаблонне. їй притаманні творчі здібності, які є умовою творчої діяльності.
Технологія формування творчої особистості вимагає дотримання вчителем таких принципів:
— принцип розвитку, який передбачає врахування вікових та індивідуальних особливостей учнів;
— принцип самодіяльності, за якого учні відчувають себе співучасниками навчального процесу;
— принцип самоорганізації, який передбачає самостійну зосередженість учня на вирішенні навчального завдання.

Комп`ютерні технології дають можливість на якісно новому рівні вивчати різні курси історії. Вони надають інформацію в зручній для учнів формі – у вигляді графіків, таблиць, діаграм, екранних картинок, історичних карт, мультимедійних презентацій, а також для статичної оцінки історичних фактів.
Використання інформаційних технологій допомагає вчителю підвищувати мотивацію навчання дітей до предмета та покращити продуктивність уроку..

 20 листопада 2015 року у Руськівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів було проведено ІІ засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів та музичного мистецтва на тему "Розвиток соціальної компетентності молодших школярів. Адаптація школярів у навчально-виховному процесі. " Метою засідання було активізувати питання про розвиток соціальної компетентності молодших школярів; з'ясувати рівень адаптації першокласників до шкільного колективу та адаптації учнів 4 класу до навчання у 5 класі.
 Членами методичного об'єднання було відвідано відкритий урок з природознавства "Розселення рослин у природі" у 2 класі, який провела Сидун О.П. Урок було проведено на високому методичному рівні. Вчителька підготувала для учнів презентацію, цікаві відеофільми, що допомогло учням краще засвоїти новий матеріал. На уроці були присутні інтерактивні вправи "Робота в групах", вправа "Очікування". Було використано міжпредметні зв'язки з читання, музичного мистецтва, що спонукало учнів до активної навчальної діяльності. 

  Ураховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні після Революції гідності, обставини, пов’язані з російською агресією, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції тощо.
  Важливо, щоб кожен навчальний заклад став для дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.
Освітні програми | Просмотров: 446 | Добавил: Любов | Дата: 13 Октября 2015 | Комментарии (1)

  31 серпня 2015 року відбулося І засідання методичного об'єднання вчителів суспільно- гуманітарного циклу Руськівської ЗОШ І- ІІ ступенів.  Голова методичного об' єднання Копич Т.В. ознайомила членів з планом роботи методичного об’єднання на 2015- 2016 навчальний рік. Також були опрацьовані методичні рекомендації щодо ведення шкільної документації у 2015- 2016 році. Вчителі мали змогу ознайомитись з концепцією національно- патріотичного виховання в загальноосвітніх закладах. Були проаналізовані основні аспекти при плануванні роботи на основі нового Державного стандарту повної базової та загальної освіти для 4, 7 класів.
В ході роботи було розглянуто наступні питання:
1. Про план роботи методичного об’єднання на 2015 – 2016 навчальний рік.
2. Про методичні рекомендації щодо ведення шкільної документації у 2015-2016 навчального року та критеріїв оцінювання навчальних досягнень учня.


Завдання школи — на¬вчити жити.
Ми повинні ви¬ховати Людину,
здатну ство¬рити своє особисте життя.
П. Блонський
Промайнуло тепле літо і розпочався новий навчальний рік. 28 серпня 2015 року у Руськівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося І засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу та фізичного виховання на тему «Організація навчально-виховного процесу у 2015/2016 навчальному році» . Його метою було вивчити основні нормативні документи та методичні рекомендації МОН України щодо організації навчально-виховного процесу у 2015-2016 навчальному році та визначити основні напрямки діяльності методичного об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін.

Мова освітнього процесу | Просмотров: 379 | Добавил: ivanka_lendel | Дата: 03 Сентября 2015 | Комментарии (0)

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-55