Головна » Статті » Прозорість та відкритість ЗЗСО » Ліцензія освітньої діяльності та ліцензований обсяг

У категорії матеріалів: 14
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати за: Дате
"Хіба жила на світі ще така жінка, в серці якої поєдналися б така мужність, така геніальність, такий вогонь і розум, така пристрасна любов і відданість народові та батьківщині? Ні, другої такої на світі не було. Леся - неповторна!"
 Л.Смілянський

25 лютого 2016 року у нашій школі проводилося ІУ засідання методичного об'єднання суспільно-гуманітарного циклу.
Одним з питань МО було відвідання позакласного заходу з української літератури, яке підготувала разом зі своїми вихованцями вчитель української мови та літератури Жеребак Н.В. 
 Проведення цього заходу було присвячено дню народження славетної української поетеси Лесі Українки, яке носило назву "Стежками Лесиної поезії". Декламація напам'ять поезій Лесі Українки була поєднана з розхповіддю про її життя і творчість поетеси.
 
Правила прийому до школи | Просмотров: 387 | Добавил: natalka_mashkarynetz | Дата: 19 Февраля 2016 | Комментарии (0)

27 листопада 2015 року відбулося ІІ засідання методичного об’єднання суспільно-гуманітарного циклу. Під час цього засідання члени методичного об’єднання ділилися досвідом роботи з розвитку креативного потенціалу учнів на уроках суспільно - гуманітарного циклу.
Творчою особистістю є індивід, який має високий рівень знань, потяг до нового, оригінального, вміє відкинути звичайне, шаблонне. їй притаманні творчі здібності, які є умовою творчої діяльності.
Технологія формування творчої особистості вимагає дотримання вчителем таких принципів:
— принцип розвитку, який передбачає врахування вікових та індивідуальних особливостей учнів;
— принцип самодіяльності, за якого учні відчувають себе співучасниками навчального процесу;
— принцип самоорганізації, який передбачає самостійну зосередженість учня на вирішенні навчального завдання.

Комп`ютерні технології дають можливість на якісно новому рівні вивчати різні курси історії. Вони надають інформацію в зручній для учнів формі – у вигляді графіків, таблиць, діаграм, екранних картинок, історичних карт, мультимедійних презентацій, а також для статичної оцінки історичних фактів.
Використання інформаційних технологій допомагає вчителю підвищувати мотивацію навчання дітей до предмета та покращити продуктивність уроку..

  31 серпня 2015 року відбулося І засідання методичного об'єднання вчителів суспільно- гуманітарного циклу Руськівської ЗОШ І- ІІ ступенів.  Голова методичного об' єднання Копич Т.В. ознайомила членів з планом роботи методичного об’єднання на 2015- 2016 навчальний рік. Також були опрацьовані методичні рекомендації щодо ведення шкільної документації у 2015- 2016 році. Вчителі мали змогу ознайомитись з концепцією національно- патріотичного виховання в загальноосвітніх закладах. Були проаналізовані основні аспекти при плануванні роботи на основі нового Державного стандарту повної базової та загальної освіти для 4, 7 класів.
В ході роботи було розглянуто наступні питання:
1. Про план роботи методичного об’єднання на 2015 – 2016 навчальний рік.
2. Про методичні рекомендації щодо ведення шкільної документації у 2015-2016 навчального року та критеріїв оцінювання навчальних досягнень учня.


 Іноземні мови відіграють у житті освіченої людини важливу роль. З їх допомогою ми розширюємо кругозір, спілкуємося з мешканцями інших країн, долучаємося до чужої культури і по-новому дивимося на навколишній світ.

   В рамках методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу вчителькою англійської мови Руськівської ЗОШ І-ІІ ступенів Копич Т.В. було проведено позакласний захід з англійської мови «Мамин день».
    Учні 7 та 8 класів декламували вірші, присвячені матері, виконували пісні. Також Тетяна Василівна підготувала разом з ними сценку-загадку «Хто така жінка»та розповідь про традиції святкування Дня матері в Англії.
    Англійська мова - мова міжнародного спілкування. І для тих, хто володіє нею досконало відкриті всі двері світу. Подорожі, спілкування, освіта в найпрестижніших вузах… Ви будете впевнені, що зрозумієте ви і зрозуміють вас!

Великий той учитель, який проймається справою, якої навчає...

    У період, коли освіта України набуває кардинальних змін, виникає необхідність в оновленні методів та прийомів навчання,  в залученні інноваційних методик до процесу формування в учнів предметних та життєвих компетентностей. Сучасному суспільству потрібні громадяни, які здатні приймати нестандартні рішення, творчо підходити до вирішення тієї чи іншої проблеми, самоконтролювати та самооцінювати результати своєї діяльності. Це вимагає перебудови діяльності педагога і, в першу чергу, його взаємодії з учнем на користь процесів саморозвитку й самоорганізації. Розв’язанню таких завдань значною мірою сприяє організація методичної роботи.
 8 квітня 2015 року в Руськівській ЗОШ І-ІІ ступенів  відбулось засідання методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу «Розвиток розумових та пізнавальних здібностей учнів на уроках через використання різновидів наочності, ТЗН». 
 

    В ході засідання методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу 9 грудня 2014 року вчителем світової літератури Коцубняк С.І. було проведено відкритий урок у 6 класі на тему « «Ніч перед  Різдвом». Тема кохання». Метою уроку вчителя було привернути увагу до твору  М.В. Гоголя; розкрити один із провідних мотивів повісті – стосунки коваля Вакули та красуні Оксани; виявити риси характеру головних героїв; показати шляхи вирішення М.В.Гоголем «вічної проблеми» людського життя – кохання; вдосконалювати вміння працювати з текстом;  розвивати навики характеристики літературних образів, логічне мислення, навички виразного читання і переказу; сприяти вихованню у школярів морально-етичних цінностей. 

    Метою методичного об’єднання було спрямувати роботу вчителів на визначення нових підходів до відбору змісту та організації матеріалів, використання активних форм та видів подачі нового матеріалу. На засіданні розглядались  питання:
1. Розробка мультимедійних презентацій у середовищі Power Point для подання навчального матеріалу з предметів суспільно-гуманітарного циклу (Т.В.Копич).
2. Обмін досвідом. «Розвиток особистості учня шляхом використання уроків нетрадиційних форм». (Л.Д.Гладжикурка).
Все проведено на високому рівні, а старання молодих вчителів були позитивно оцінені.

Нехай учитель поспішає до дітей, радіє кожній зустрічі з ними, тоді й діти поспішатимуть до школи і щиро радітимуть кожній зустрічі зі своїм учителем.

          Ш.Амонашвілі

 Усе більше зростає роль школи у формуванні особистості в сучасних умовах національного відродження України, і стає зрозумілою велика роль вчителів української мови та літератури у цьому питанні. Щоб сформувати різнобічно розвинену особистість, ми плануємо свою роботу з учнями в різних напрямках. Один із них – проведення предметних тижнів. 20 жовтня 2014 року в Руськівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося відкриття Тижня української мови та літератури під назвою «На білому світі є різні країни, де ріки, ліси і лани, та тільки одна на землі Україна, а ми її доньки й сини.» 

  Спочатку на загальношкільній лінійці було оголошено план проведення Тижня. У понеділок – день поезії. Керівником гуртка «Літературна студія» Коцубняк С.І.  було організовано виступ учасників гуртка «Світ поезії», де прозвучала поезія Т.Г.Шевченка. Затим усі почули пісню Ніни Матвієнко у виконанні учениці 7 класу Микитич Андріани, що лунала під супровід гри на гітарі її брата МикитичаТомаша.

   А у бібліотеці Лендєл І.О. підготувала книжкову виставку «Слово до слова – зложиться мова».  
Освітні програми | Просмотров: 522 | Добавил: Любов | Дата: 20 Октября 2014 | Комментарии (0)

Майбутнє наших дітей, нашого народу —  в руках учителя, в його золотім серці... 

      Професія вчителя одна з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших професій. Вчитель створює майбутнє країни, від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості.  Тому дуже важливим є методична робота школи, яка підвищує фаховий рівень педагога.
3 вересня 2014 року в Руськівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулось І засідання методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу «Особливості організації навчально-виховного процесу в школі в 2014-2015 навчальному році». Метою засідання було вивчити  основні нормативні документи; затвердити план роботи методичного об’єднання на 2014-2015 навчальний рік; проаналізувати навчальні програми, підручники.
Вчитель  англійської  мови  Т.В. Копич, голова шкільного методичного об’єднання, організувала роботу засідання у формі консультаційного  пункту. Особливо це важливо для молодих працівників методоб'єднання. Їм - набиратися досвіду!!!
Ліцензія освітньої діяльності та ліцензований обсяг | Просмотров: 424 | Добавил: Любов | Дата: 08 Сентября 2014 | Комментарии (0)

07 травня 2014  року в Руськівській ЗОШ І-ІІ ступенів згідно  плану роботи методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу відбулося ІV засідання на тему «Використання  інноваційних технологій у роботі вчителя». Проведено воно було у формі семінару

«Підвищення продуктивності навчання шляхом впровадження інноваційних технологій» Спочатку педагоги відвідали позакласне заняття з української літератури у 7 класі. Проектні технології  «Зацвіла в долині червона калина…» (Гладжикурка Л.Д.); Затим проведено "Методичні перегуки" «Обговорення матеріалів періодичної преси»;Закінчилося засідання підведенням підсумків роботи. 


14 березня 2014 року у Руськівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося ІІІ засідання методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу у формі «обмін досвідом» на тему «Розвиток розумових та пізнавальних здібностей учнів на уроках через використання різновидів наочності, використання ТЗН».
Порядок денний ІІІ засідання методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу включав в себе такі питання: 1. Обговорення на тему «Обдаровані діти: діагностика навчання інтелектуального розвитку» (Члени М.О.); 2. Про відвідання відкритого уроку з української мови у 5 класі на тему «Групи слів за значенням: синоніми, антоніми» (Коцубняк С.І.); 3. Про відвідання позакласного заходу з української літератури «Доля поета. Історія життєвого і творчого шляху Т. Шевченка» (Деркач О.І.); 4. Про підготовку до ДПА (Члени М.О.); 5. Творчий звіт учителя, що атестується (Копич Т.В.).

1-10 11-14