Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 230
Показано матеріалів: 31-40
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 22 23 »

 Завданням дистанційного навчання є забезпечення громадянам можливості реалізації конституційного права на здобуття освіти та професійної кваліфікації, підвищення кваліфікації незалежно від статі, раси, національності, соціального і майнового стану, роду та характеру занять, світоглядних переконань, належності до партій, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров’я та місця проживання.

 До уваги учнів та батьків!  В умовах карантину в школі подання деяких тем дистанційно має важливе значення. Тут ви зможете вивчити, узагальнити, систематизувати теми уроків, що пропустили через тимчасово припинення навчально-виховного процесу. Закачуйте матеріал та працюйте! Вам все вдасться!
Результати моніторингу якості освіти | Просмотров: 430 | Добавил: Любов | Дата: 28 Января 2016 | Комментарии (0)

   Назва “дистанційне навчання” говорить сама за себе – це навчання на відстані. Дистанційне навчання - це індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників навчального процесу в спеціалізованому середовищі, яке функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій. 
 В умовах карантину в школі подання деяких тем дистанційно має важливе значення. Тут ви зможете вивчити, узагальнити, систематизувати теми уроків, що пропустили, з предметів суспільно-гуманітарних дисциплін.
 
Результати моніторингу якості освіти | Просмотров: 610 | Добавил: Любов | Дата: 28 Января 2016 | Комментарии (0)

Як відомо, у Міністерстві охорони здоров’я  України оголосили про епідемію грипу в Україні. Епідпоріг перевищено в 18 областях, при цьому в 11 областях епідеміологічний поріг перевищено на 50%.

 Саме тому в освітніх закладах Мукачівщини  призупинено навчально-виховний процес з четверга 28 січня 2016 року згідно наказу відділу освіти Мукачівської РДА від 28 січня 2016 року №28 «Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах та установах району». 

 Про початок навчального процесу буде повідомлено додатково.
До уваги педагогів | Просмотров: 358 | Добавил: Любов | Дата: 28 Января 2016 | Комментарии (0)

14 грудня 2015 року вчителем музичного мистецтва Залуцькою Н.О. було проведено відкритий урок з музичного мистецтва у 4 класі на тему "Напередодні новорічно-різдвяних свят." Мета уроку: ознайомити учнів із змістом та художніми особливостями календарно-обрядових пісень; розвивати навички виразного виконання; виховувати повагу до прадавніх вірувань наших предків, доброту, щирість, бажання дарувати радість іншим, прищеплювати гордість за свій талановитий народ.
Результати моніторингу якості освіти | Просмотров: 354 | Добавил: natalka_mashkarynetz | Дата: 14 Декабря 2015 | Комментарии (0)

 День Андрія – одне із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди, прадіди. Відзначають його 13 грудня і вважають днем пам'яті мученицької смерті одного із дванадцяти апостолів Христових - Андрія Первозванного.
 Цей день є одним із найцікавіших і найтаємничіших, коли відбуваються заклинання й угадування майбутнього. Вечорниці на Андрія присвячені веселощам, іграм, музикам, обрядовим церемоніям і забавам. Невід’ємним компонентом цього свята є всіляке ворожіння, насамперед ворожіння про шлюб.
 11 грудня 2015 року учні 8 та 9 класу Руськівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів разом з педагогом-організатором Голод Я. А. провели андріївські вечорниці «Дай, Андрію, знати, яку долю ждати!» Захід потішив чудовою організацією: піснями, танцями, віршами, театралізованими сценками. Цікаві найрізноманітніші гадання об'єднали усіх присутніх.
 
Освітні програми | Просмотров: 322 | Добавил: natalka_mashkarynetz | Дата: 11 Декабря 2015 | Комментарии (0)

27 листопада 2015 року вчителькою інформатики Клованич Аліною Василівною було проведено відкритий урок з інформатики у 5 класі на тему «Поняття про файл і папку, їх імена. Перегляд списків імен файлів і папок».
Результати моніторингу якості освіти | Просмотров: 341 | Добавил: natalka_mashkarynetz | Дата: 02 Декабря 2015 | Комментарии (0)

27 листопада 2015 року вчителькою історії Штремпл Світланою Анатоліївною було проведено відкритий урок з історії на тему "Англія в добу Тюдорів". Метою уроку було ознайомити учнів з особливостями розвитку капіталістичних відносин в Англії, особливостями Реформації в Англії та основними напрямками зовнішньої політики в 16 ст.;продовжити роботу над формуванням основних предметних компетентностей; удосконалити їхні вміння встановлювати причино-наслідкові зв’язки, давати порівняльну характеристику однотипних історичних явищ у різних країнах, працювати з історичними документами, картою, уміння характеризувати історичних діячів, визначати їхнє місце і роль в історичному процесі( робота з пам’ятками); формувати в учнів уявлення про трудову діяльність як засіб самореалізації людини, досягнення успіху в суспільстві; виховувати негативне ставлення до релігійної ворожнечі.

Результати моніторингу якості освіти | Просмотров: 340 | Добавил: Любов | Дата: 29 Ноября 2015 | Комментарии (0)

Урок – дзеркало загальної педагогічної культури вчителя,
мірило його інтелектуального багатства, 
показник його світогляду, ерудиції.
Удосконалення загальної середньої освіти спрямовано на переорієнтацію процесу навчання на розвиток особистості учня, навчання його самостійно оволодівати новими знаннями.
 Новий етап у розвитку шкільної освіти пов'язаний з упровадженням компетентнісного підходу до формування змісту та організації навчального процесу. Це вимагає певного підвищення професійної майстерності вчителя, доозброєння його новими знаннями, сучасними компетенціями, методами і технологіями, які б дозволили йому перебудувати навчально-виховний процес відповідно до нових вимог і підходів. Педагогами не народжуються, а стають протягом певного періоду практичної діяльності. Становлення вчителя, вдосконалення професійної майстерності - одне з найважливіших завдань шкільної методичної служби. Саме з цією метою 27 листопада 2015 року відбулося ІІ засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу та фізичної культури на тему:«Раціональне застосування сучасних методів навчання на уроках природничо - метематичного циклу» , метою якого було виявити оптимальні засоби, методи та форми взаємодії педагога та учня, які сприяють компетентнісному розвитку учня. Форма проведення:круглий стіл.

Мова освітнього процесу | Просмотров: 443 | Добавил: natalka_mashkarynetz | Дата: 27 Ноября 2015 | Комментарии (0)

27 листопада 2015 року відбулося ІІ засідання методичного об’єднання суспільно-гуманітарного циклу. Під час цього засідання члени методичного об’єднання ділилися досвідом роботи з розвитку креативного потенціалу учнів на уроках суспільно - гуманітарного циклу.
Творчою особистістю є індивід, який має високий рівень знань, потяг до нового, оригінального, вміє відкинути звичайне, шаблонне. їй притаманні творчі здібності, які є умовою творчої діяльності.
Технологія формування творчої особистості вимагає дотримання вчителем таких принципів:
— принцип розвитку, який передбачає врахування вікових та індивідуальних особливостей учнів;
— принцип самодіяльності, за якого учні відчувають себе співучасниками навчального процесу;
— принцип самоорганізації, який передбачає самостійну зосередженість учня на вирішенні навчального завдання.

Комп`ютерні технології дають можливість на якісно новому рівні вивчати різні курси історії. Вони надають інформацію в зручній для учнів формі – у вигляді графіків, таблиць, діаграм, екранних картинок, історичних карт, мультимедійних презентацій, а також для статичної оцінки історичних фактів.
Використання інформаційних технологій допомагає вчителю підвищувати мотивацію навчання дітей до предмета та покращити продуктивність уроку..

 20 листопада 2015 року у Руськівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів було проведено ІІ засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів та музичного мистецтва на тему "Розвиток соціальної компетентності молодших школярів. Адаптація школярів у навчально-виховному процесі. " Метою засідання було активізувати питання про розвиток соціальної компетентності молодших школярів; з'ясувати рівень адаптації першокласників до шкільного колективу та адаптації учнів 4 класу до навчання у 5 класі.
 Членами методичного об'єднання було відвідано відкритий урок з природознавства "Розселення рослин у природі" у 2 класі, який провела Сидун О.П. Урок було проведено на високому методичному рівні. Вчителька підготувала для учнів презентацію, цікаві відеофільми, що допомогло учням краще засвоїти новий матеріал. На уроці були присутні інтерактивні вправи "Робота в групах", вправа "Очікування". Було використано міжпредметні зв'язки з читання, музичного мистецтва, що спонукало учнів до активної навчальної діяльності. 

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ... 211-220 221-230